Przeglądasz teraz

Akcesoria

kaganiec dla chow chow

Kaganiec dla chow chow – wybierz mądrze

Wybór kagańca dla chow chow to poważna sprawa. Warto uświadomić sobie fakt, iż tzw. “namordniki” wielu psiakom sprawiają szczególną nieprzyjemność i wiążą się z sporą niechęcią. W tym wyborze jednakże liczy się nie tylko kwestia komfortu Twojego pupila, ale również bezpieczeństwo otoczenia. Jaki wybrać, by pełnił swoją rolę odpowiednio?
Szelki dla chow chow

Szelki dla chow chow – jakie szelki dla psa chow chow?

Szelki dla chow chow to niezbędny element wyposażenia dla każdego właściciela tej rasy psów. Szelki pozwalają na bezpieczne i komfortowe prowadzenie psa na spacerze, a także chronią przed ewentualnymi obrażeniami. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kryteriów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze szelek dla chow chow.
Legowisko dla chow chow

Legowisko dla chow chow — które wybrać?

Wybór legowiska dla chow chow często stanowi wyzwanie. Właściciel lub przyszły właściciel pupila zadaje sobie pytanie, czy pies polubi nowe legowisko i czy będzie chciał w nim spać. Przy wyborze legowiska dla chow chow należy przede wszystkim kierować się wygodą psa, jednak część z dostępnych łóżeczek dla psów jest wykonana ze specjalnych materiałów, które ułatwiają utrzymanie legowiska w czystości, a nawet czasami mogą poprawiać stan zdrowotny psa. Czym warto się zainteresować podczas wyboru legowiska dla chow chowa?
szampon dla chow chow

Szampon dla chow chow – jaki wybrać?

Wybór szamponu dla chow chow nie jest tak trudny jak się wydaje. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów produktów dedykowanych dla różnych ras - krótko i długowłosych. Czym kierować się przy wyborze preparatu dla swojego psa? Jak powinna przebiegać pierwsza kąpiel? Przeczytaj o tym w niniejszym artykule.
karma dla chow chow

Karma dla chow chow- jaką wybrać?

Jesteś właścicielem rasy chow chow i zastanawiasz się jak najlepiej zadbać o jego zdrowie? Pamiętaj, że karma dla chow chow to kluczowy element, aby Twój pupil cieszył się długim i zdrowym życiem! Poniżej znajdziesz szereg wskazówek, które pomogą Ci w wyborze właściwego pokarmu dla pieska.
akcesoria dla chow chow

Akcesoria dla Chow chow – które wybrać?

Jakie akcesoria dla Chow Chow? Każda rasa psa wyróżnia się różnymi cechami, dlatego wybór potrzebnych akcesoriów to indywidualna sprawa dla każdej rasy. Odpowiemy na to pytanie w tym artykule.
szczotka dla chow chow

Szczotka dla chow chow – wybierz najlepszą!

Szczotka dla chow chow... Jej wybór to wyzwanie. Czesanie psa rasy chow chow może stanowić nie lada problem, szczególnie dla początkujących właścicieli tej rasy. Pielęgnacja sierści nie musi być żmudnym obowiązkiem, a przyjemnością, przy której właściciel psa spędza czas ze swoim pupilem.