Przeglądasz teraz

Porady

Przeprowadzka z psem do nowego domu – jak przyzwyczaić czworonoga do nowego domu?

Kupno mieszkania wiąże się z przeprowadzką, która sama w sobie może być czymś bardzo stresującym. Trzeba pamiętać o tym, że dla czworonoga, który nie rozumie zmiany otoczenia, łatwo o wpadnięcie w panikę. Warto dołożyć starań do tego, aby przeprowadzka przebiegła sprawnie i szybko w celu zaoszczędzenia zwierzęciu dodatkowego stresu. Każdy czworonóg może reagować inaczej na nowy dom, ale zawsze można ułatwić mu aklimatyzację.
Chow chow do adopcji

Chow chow do adopcji. Jak wygląda adopcja chow chow?

Chow chow do oddania — nie ma bardziej przekonującego hasła dla osób, które planowały mieć chow chowa. Często są również dostępne szczeniaki chow chow do adopcji, na które jest duża ilość chętnych. Pomimo że adopcja chow chowa jest darmowa, nie są zerowe jego koszty utrzymania. Warto pamiętać, że chow chowy do adopcji często wymagają opieki medycznej, behawiorystycznej oraz dużo czasu spędzonego z własnym opiekunem. Jak wygląda adopcja chow chowa? Jak się przygotować na nowego domownika?
chow chow opinie

Chow chow – poznaj opinie na temat tej rasy

Chow chow to pies, który ma styl bycia typowego samotnika. Mówi się, że sprawdzi się dla osób mało aktywnych, lubiących leniuchować. Lubi przebywać w domu oraz świetnie go pilnuje - sprawdza się w roli stróża. To tylko niektóre z opinii hodowców i właścicieli psów rasy chow chow. Więcej informacji na temat usposobienia tych psów znajdziesz w niniejszym artykule.
chow chow cena

Chow chow – cena. Ile kosztuje pies rasy chow chow?

Chow chow to piękna i niezwykła rasa psów, ale cena zakupu takiego psa może być dość wysoka. W tym artykule przyjrzymy się bliżej kosztowi zakupu psa rasy chow chow i czynnikom, które na nią wpływają.
Chow chow alergia

Chow chow a alergia – czy sierść chow chow uczula?

W przypadku podatności na alergię, przed zakupem psa trzeba dokładnie sprawdzić, czy dana rasa psa nie spowoduje u nas objawów alergii. Jak w tym przypadku sprawdza się chow chow? Alergia z pewnością może się nasilić w przypadku posiadania tych psów.